ELÉVOVÉ NA DOMÁCÍ PALUBOVCE VYBOJOVALI 1. MÍSTO

08.02.2011 22:09

V sobotu 5.2.2011 se na domácí palubovce představili ti nejmladší – elévové. Hned v prvním utkání narazili na soupeře nejtěžšího – Rangers Olomouc. Naprosto vyrovnané utkání  rozhodl T. Nantl necelou minutu před koncem utkání – 1:0.

Ve druhém střetnutí nás čekala nevyzpytatelná Mohelnice. Elévové z nedalekého města připomínali spíše spící panny a výsledek – 8:0 pro Uničov.  Do hry se pak dostali úplní nováčci: Vychodilová Nela a Sýkora Lukáš.

Třetí utkání s Tigers Olomouc bylo velmi vyrovnané. První poločas přinesl šance na obou stranách, ale žádný gól nepadl. To vše se změnilo po přestávce. Čtyři branky v síti Tigers rozhodly utkání.. Uničov však také jednou inkasoval.

Poslední duel proti přípravce Olomouce - Stars měl jednoznačný průběh. Kluci i holky hráli v klidu a snad se bavili i florbalem. Oba poločasy skončily jednotným skórem 4:0. Největší zásluhu na výsledku měl L. Chuděj, který se trefil celkem pětkrát.