Výsledky Haná DD Sport Cup

09.09.2010 21:48

Posledním herním testem před ligovými zápasy byl turnaj v Kostelci, Haná DD Sport Cup. Ve slabší skupině jsme se postupně utkali s týmy Kostelce, Mohelnice „B“ a SK K2 „B“.

 

FBC ZŠ U Stadionu Uničov – FBC Kostelec na Hané  4:1 (0:1, 3:0,1:0)

V prvním střetnutí nás čekal nováček Olomouckého přeboru mužů, tým Kostelce. Od začátku to byl vyrovnaný zápas, ale ani jeden s týmů se nezmohl na nějakou kloudnou akci. V polovině třetiny si však krásně naběhl na střed hřiště hráč Kostelce a nikým neatakován stanovil skóre na 0:1. Po této studené sprše jsme si vytvořili pár šancí, ale vyrovnat se nepodařilo. Od druhé třetiny náš tým hrál daleko lépe a začalo se to projevovat na změně stavu. Na 1:1 vyrovnal J. Večeřa po nahrávce P. Galetky. Ve 3. minutě otočil skóre M. Kobylka. L. Sladomel měl v této fázi nejvíce práce v 9. minutě při rychlém protiútoku Kostelce. Minutu předtím upravil dorážkou na 3:1 P. Janoušek. Posledních 10. minut jsme si v klidu pohlídali a jedinou změnou byla branka J. Večeři po spolupráci s P. Galetkou.

 

FBC ZŠ U Stadionu Uničov  - FBC Sokol Mohelnice „B“  6:5 (1:3,0:0,4:2)

 Druhý duel byl o něčem jiném. Hra se přitvrdila a začalo padat daleko více branek. Začátek patřil Mohelnici, která úvodní nápor zužitkovala ve vedoucí gól. Míček prošel P. Šenkovi mezi „betony“. V polovině páté minuty bylo vyrovnáno. Míček šel po ose J. Večeřa, P. Galetka, P. Janoušek, který pohodlně skóroval. To bylo z naší strany vše. Druhých 10. minut už bylo o něco málo lepších. V oslabení jsme snížili na 1:3. Úvod posledního dějství – první minuta s tav je 1:4. V páté minutě je signalizované vyloučení soupeře a M. Martinák snižuje na 2:4. V čase 7:31 J. Večeřa dorážkou v brankovišti ještě více „nabudil“ hráče Uničova – 3:4. Za 30 vteřin je vyrovnáno. A to ještě není konec. 8:19 nahazuje M. Kobylka míček na branku a ten k překvapení všech končí v síti – 5:4. Uplyne 8 vteřin a Havlíček zvyšuje na 6:4. Poslední slovo měl soupeř, který v poslední minutě snížil a upravil konečný výsledek na 6:5 pro Uničov.

 

FBC ZŠ U Stadionu Uničov – SK K2 Sportcentrum Prostějov  3:2  (2:1,0:1,1:0)

Poslední utkání turnaje již nemělo tu potřebnou šťávu. Hráči byli za celý den unaveni a příliš se jim do hraní nechtělo. Úvod patři našim barvám. Již ve druhé minutě M. Kobylka otevřel skóre – 1:0. Poté převzali otěže zápasu hráči Prostějova, kteří v 7 minutě vyrovnali na 1:1. Oba týmy měli možnost nájezdu, ale míček v obou případech skončil u gólmana. Ke konci třetiny L. Havlíček v přesilové hře doklepl míček na rameno brankáře. Ve 2. třetině měli prim hráči SK K2. Ve třetí minutě bylo srovnáno. Naši hráči v tu chvíli připomínali slalomové tyče. Do konce druhých 10. minut jsme se nevzpamatovali. Nakonec rozhodl J. Večeřa ve 3. třetině, kterému nezištně přihrál P. Galetka. Celkově lze říci, že turnaj posloužil jako velmi dobrá příprava na mistrovské zápasy.