Starší žáci Yellow nadělovali

20.12.2016 07:38

FBC ZŠ Uničov Yellow – FBK Lynx Šumperk 17:0 (5:0, 4:0, 17:0)

V sobotu si starší žáci Yellow s chutí zastříleli. Družstvo Yellow bylo posíleno o hráče Black a na hře i výsledku to bylo znát. První duel se hrál s FBK Lynx Šumperk. Už při pohledu na chudý počet hráčů Lynx na střídačce se dal čekat jednoznačný zápas. Postupem času se to i potvrdilo. Chvíli trvalo, než se naši hráči dali do kupy, ale první tři branky, které zaznamenal čistým hattrickem J. Navrátil, v rozmezí čtvrté až šesté minuty určily cestu, kterou se bude zápas ubírat. Jak běžel čas, tak se měnilo pouze skóre zápasu v náš prospěch. Lynx v průběhu zápasu ohrozil M. Volfa až v závěru utkání, kdy naši obránci svou laxností připravili M. Volfovi horké chvilky. Ten je však ke své spokojenosti vyřešil a připsal si první nulu na své konto.

FBC Zeal Lipník – FBC ZŠ Uničov Yellow 0:14 (0:3, 0:5, 0:6)

Druhé utkání s vedoucím týmem Olomouckého přeboru bylo v první periodě vyrovnané. Ve druhé minutě sice „snajper“ J. Navrátil nechytatelnou bombou rozvlnil poprvé síťku za gólmanem soupeře, ale Lipník nikterak nepřipomínal odevzdaného soupeře a nebezpečně ohrožoval branku M. Faltuse. Ten si však své tyče postavil velmi dobře a nedovolil míčku dokutálet se za svou brankovou čáru. Na 2:0 v průběhu třetí minuty zvýšil A. Caletka po samostatné akci. Právě po tomto gólu Lipník zvýšil své úsilí zkorigovat nepříznivý stav duelu. To se mu však nepodařilo a naproti tomu se v 11 minutě prezentoval J. Navrátil další přesnou trefou. Začátek prostřední třetiny rozhodl o osudu zápasu. Dvojnásobné vyloučení soupeře jsme potrestali dalšími góly a tím rozhodli o osudu zápasu. Zbytek střetnutí již byl pod naší taktovkou.

Sestava: Brankáři: Volf, Faltus

Hráči: Havlíček, Bazalka, Putna, Čundrle, Caletka ©, Dohnal, Vachutka, Šebesta, Sláma, Navrátil