Starší žáci Black zakončili ligu 3 body

12.04.2017 07:28

FBC ZŠ Uničov Black – SK K2 Sportcentrum Prostějov 7:3 (1:1, 3:1, 3:1)

Poslední utkání Olomoucké ligy starších žáků, odehráli Black na domácí palubovce. A představení to nebylo nijak povedené. V první třetině se domácí hráči prezentovali pěším florbalem, a tak není divu, že více práce v brance měl M. Faltus v naší kleci. V šesté minutě jsme se sice dostali do vedení přesnou střelou D. Šebesty, který zužitkoval přesnou přihrávku A. Čundrleho. Jenže ke zlepšení nedošlo a nedůsledná hra F. Havlíčka vedla k vyrovnávacímu gólu soupeře. Za stavu 1:1 se šlo do prostřední periody. Během přestávky došlo k „mytí hlav“ a výkon našeho týmu poskočil o několik stupínků výše. Začalo se více běhat a daleko častěji se střílelo. V průběhu páté minuty jsme odskočili na rozdíl dvou branek a v deváté minutě D. Šebesta zvýšil na 4:1. Jenže o dvě minuty později následovala chyba v obraně, po které Prostějov snížil na 4:2. Poslední třetinu jsme odehráli asi nejlépe. V šesté minutě se dostal mezi kruhy A. Caletka a přesnou střelou poslal míček za záda gólmana Prostějova  - 5:2. Prostějov ještě kontroval třetí rankou, když si jejich střelec udělal z našich hráčů slalomové tyče. Naštěstí jsme rychle odpověděli šestou brankou a utkání posléze dotáhli k vítěznému konci. Nutno říci, že Prostějov odehrál velmi dobrý zápas. O nás se to bohužel říci nedá, pouze třetí třetina snese přísnější měřítko