Přípravka Black ve Šternberku

21.12.2017 15:00

V neděli zavítala přípravka Black do Šternberka, kde se hrál další turnaj Olomoucké ligy přípravek. První zápas s FBS Olomouc Tigers byl jednoznačný od prvního buly. Než jsme se stačili rozkoukat, tak jsme prohrávali 0:5. Olomouc nás ve všech směrech přehrávala, lépe si přihrávali a přesněji zakončovali své útočné výpady. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, ale i tak jsme na Tigers nestačili.

Ve druhém duelu proti Fbs Secco Šternberk, domácí trenéři postavili proti našemu týmu mini přípravku. Opět se opakoval scénář z prvního utkání. Než jsme zjistili, že se hraje, tak byl míček v naší síti. Naštěstí jsme otřepali a postupně jsme vyrovnali nejen skóre, ale i hru. Do konce poločasu jsme se ujali vedení, které jsme udrželi až do závěrečného klaksonu.

Třetí utkání bylo jednoznačně v režii naší uničovské přípravky Yellow. Ti si lépe kombinovali a míček byl více pod jejich kontrolou. Skóre zápasu odpovídá průběhu zápasu.

V posledním duelu s SK K2 Prostějov měl být favoritem soupeř, ale naše úvodní trojice dokonale zaskočila prostějovské hráče. Ve druhé minutě jsme vedli o tři branky. Naši malí florbalisté vycítili šanci na úspěch a celý zápas bojovali, a posléze i dovedli zápas do vítězného konce. Perfektní výkon odvedl Jarda v naší brance. Nejlepší zápas a herní projev přípravky Black na tomto turnaji.

Shrnutí: 2 prohry, 2 výhry