Přípravka Black na prvním turnaji

31.10.2017 13:17

V neděli ráno po státním svátku, odjela na svůj první turnaj přípravka Black. Své první zápasy odehrála v nedaleké Litovli. V prvním duelu s domácím týmem FBC TJ TATRAN LITOVEL jsme byli aktivnější a vyhráli po dobrém kolektivním výkonu 5:3. Druhý zápas s SK K2 Prostějov nabídl vyrovnanou a pěknou bitvu do posledních vteřin. Soupeřovi hráči byli sice více na míčku a lépe si přihrávali balonky mezi sebou, ale naše bojovnost byla příkladná, zvlášť když předposlední minutě jsme vyrovnali na 4:4. Bohužel v poslední minutě jsme inkasovali popáté a byl to rozdílový gól celého střetnutí. Zápas s FBC Mohelnice nabídl mnoho gólů, bohužel více spadlo do naší sítě, což znamenalo prohru 9:15. V posledním utkání s FBS Olomouc Penguins se nám dařilo střelecky a výhra 10:3 nás poslala na pomyslný bronzový stupínek.