Přípravka Black bojovala na domácí půdě

27.02.2018 12:42

Přípravka Black se poprvé v této sezóně představila na domácí půdě. A vystoupení to bylo velmi příjemné. Kluci byli posílení o čtyři hráče z přípravky Yellow, kteří dáli týmu ten správný drajv. První duel s Mohelnicí se nám sice příliš nepovedl. Působili jsme ospalým dojmem a běhání některým hráčům působilo nemalé problémy. Mohelniční hráči působili daleko lepším dojmem a zaslouženě vyhráli.

V druhém utkání s FBC Přerov Kosatky jsme od prvního hvizdu rozhodčího začali více běhat, lépe si přihrávat a přesněji střílet. Skóre utkání se přelévalo ze strany na stranu, neboť oba týmy chtěly urvat výhru na svou stranu. Po prvním poločase jsme prohrávali o jednu branku, ale závěrečný finiš vyzněl pro náš tým.

Třetí duel se Šternberkem byl dlouho vyrovnaný, o čemž svědčí i skóre prvního poločasu (2:2). Opět jsme působili ospalým dojmem a opět příliš neběhali. Druhá osmiminutovka byla daleko příjemnější, neboť se skóre zápasu přetočilo na naši stranu. Bylo i díky J. Manovi, jenž už za svá záda nepustil jediný míček.

Poslední bitva s FBC Přerov Tučňáci byla úžasná. Po třech minutách jsme prohrávali 0:2, a zdálo se nás čeká debakl. Jenže od tohoto stavu kluci zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a začali bojovat o každý míček. Vyrovnali jsme, ale Přerov do konce poločasu opět odskočil na rozdíl dvou branek. Druhá perioda nabídla nečekané drama. Vyrovnali jsme, ale Přerov šel za mohutného povzbuzování rodičů opět do vedení. Minutu před závěrečnou sirénou jsme opět dorovnali na 6:6, ale 20 vteřin před koncem přerovský hráč trefil letící míček, který skončil v naší brance. V závěru jsme se snažili vyrovnat, ale střela J. Slavíku už neměla tu správnou přesnost. Perfektní zápas se šťastnějším koncem pro přerovské Tučňáky.

Výsledky:

FBC ZŠ Uničov Black – FBC Mohelnice 2:4

FBC ZŠ Uničov Black – FBC Přerov Kosatky 7:5

FBC ZŠ Uničov Black – Fbc Secco Šternberk 5:2

FBC ZŠ Uničov Black – FBC Přerov Tučňáci 6:7

Sestava: Mana (brankář), Havelka, Kamberský, Polák, Sedlář, Slavík, Ston, Vachutka, Veselý