Muži podlehli Prostějovu

18.10.2018 13:26

FBC ZŠ Uničov – SK K2 Prostějov 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)

Sobotní utkání s SK K2 Prostějov se nám příliš nevydařilo. Soupeř byl lepší a zaslouženě si došel ke třem bodů. Ve druhé minutě se nádherně trefil Král a dostal Prostějov do vedení. Kontrovali jsme gólem J. Veselíka a v šesté minutě jsme dostali možnost přesilové hry. Ta nám však příliš radosti nepřinesla, vyslali jsme pouze dvě nepřesné střely a po návratu hostujícího hráče jsme inkasovali druhý gól. Hosté nadále ohrožovali naši branku, ale své vedení do konce první periody již nezvýšili. Druhou část jsme začali lépe a po krásné akci juniorů, na jejímž konci byl Martin Mirga, jsme vyrovnali na 2:2. Jenže to bylo z naší strany v této třetině vše. Nadále již přesně mířil jen Prostějov. Na konci třetiny jsme prohrávali 2:4. Poslední perioda se začala ve čtyřech hráčích na obou stranách v poli. Přátelské požďuchování Jirky Valigury a O. Krále ocenili rozhodčí 2 minutami na obou stranách. Menšího počtu hráčů ani jeden tým nevyužil ke skórování. Ovšem nakonec míček zapadl v 8. minutě přece jen za záda J. Hublara. Náskok Prostějova o tří góly se ukázal pro nás neřešitelným problémem. I Když jsme ještě dostali možnost hrát dvě přesilové hry, tak bohužel ani nejedna nebyla využita. Prostějov si body zasloužil a zároveň se mu povedla odveta za pohárový duel.