Muži nestačili na FBC Hranice

02.10.2018 11:11

FBC ZŠ Uničov – FBC Hranice 3:12 (2:3, 0:5, 1:4)

Nedělní utkání mužů proti lídrovi Divize D bylo od druhé třetiny jednoznačnou záležitostí Hranic. Při rozcvičení se ještě zranil kapitán Martin Macho, takže byl narychlo povolán Víťa Charvát. První třetiny byla, co se týče skóre relativně vyrovnaná, ale i tak měl soupeř míček více na svých čepelích. Hned v první minutě Hranice otevřeli skóre zápasu, ale vzápětí Petr kantor nechytatelnou střelou do levého horního růžku. V sedmé minutě jsme se dokonce brankou Dana Zmrzlého ujali vedení, ale to bylo z naší strany v první třetině vše. Postupem času se Hranice dostali do vyššího tempa a první periodu otočili na 2:3 ve svůj prospěch. Ve druhé dvacetiminutovce jsme se spíše bránili, ale i tak jsme nezabránili pět gólům v síti Honzy Hublara. Poslední dějství jsme hráli 11 minut velmi dobře, pak však přišlo vyloučení hráče soupeře. Přesilovou hru jsme zahráli hodně zle, neboť jsme v ní inkasovali tři góly. Všechny byly z rychlých protiútoků a po přečíslení naší obrany. V závěru zápasu ještě kosmeticky upravil skóre Jakub Charvát. Naprosto zasloužená týmu výhra FBC Hranice.