Muži "A" vydolovali své první body ve Vsetíně.

16.09.2018 07:45

Florbal Vsetín – FBC ZŠ Uničov 4:5pp. (3:1, 1:0, 0:3, 0:1)

Muži svůj premiérový start v sezóně odehráli na Valašsku, ve Vsetíně. První třetina patřila jednoznačně domácímu týmu, který byl lepší než naši borci, ale naštěstí se naše síťka v brance zatřepotala pouze třikrát. V průběhu této dvacetiminutovky jsme se pouze bránili a domácí zle dotírali na naši branku. Výsledkem naší hry bylo v osmé minutě dvou gólové manko. V polovině třetiny snížil V. Fuhrmann na 1:2, ale necelé dvě minuty před klaksonem jsme inkasovali potřetí. Druhých dvacet minut bylo z naší strany daleko povedenější, více jsme se tlačili do útoku, ale bez gólového efektu, který měl nakonec domácí Vsetín, jenž navýšil skóre na 1:4. Závěrečné dějství jsme začali přesilovou hrou, bohužel všechny střely šly mimo branku domácího týmu. Vsetín polevil, zřejmě pod dojmem bezproblémové výhry. Jenže ve 49 minutě Jirka Valigura snížil na rozdíl dvou branek. Domácí začali opět více napadat a zvýšili tlak před J. Hublarem. Výsledkem byla nastřelená tyčka a břevno naší branky. Dvě minuty před koncem zápasu přišel pro Vsetín další šok, kontaktní branku na 3:4 vstřelil Jakub Charvát. V hektickém závěru, 10 vteřin před koncem, vyrovnal Dan Zmrzlý. V té době jsme již hráli v šesti mužích v poli. Prodloužení nakonec rozhodl Zdeněk Marčon.