Muži A bodovali!!! Orlová a Frýdek–Místek za 4 body!!!

22.02.2018 06:38

Velmi důležitá utkání na domácí palubovce čekali naše muže A, kteří bojují v Divizi skupiny D o udržení. Cíl byl tedy jasný, získat 6 bodů. Bohužel daný cíl se nepodařilo splnit - výsledkem byl zisk pouze 4 bodů. Bude to v závěrečném bodovém součtu stačit? Vše se ukáže až po dalších 5 kolech soutěže 4. 3. 2018.

FBC MARETECH ZŠ UNIČOV – 1. FBK EAGLES ORLOVÁ 5:6 pn (2:0, 0:1, 3:4, 0:1)

Celý zápas byl celkem vyrovnaný, o čemž svědčí i konečné skóre utkání. Úvod patřil našemu týmu, který se zásluhou Jiřího Šincla a posléze Lukáše Jemelky dostal do dvoubrankového vedení. Můžeme říci, že po 1. třetině i zaslouženému. Soupeř se ale nevzdával a díky naší nedisciplinovanosti (vyloučením L. Jemelky (2x), T. Pudila, J. Šincla ve 2. třetině a M. Adámka na začátku té třetí) se mu díky velmi dobře sehraným přesilovkám podařilo vyrovnat. Nás tato oslabení stála mnoho sil a vyvedla nás z herní pohody začátku utkání. Ba co víc nastartovala se naše herní krize, ze které soupeř vytěžil další 3 branky v naší síti, čímž otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch. Okamžitě jsme si vzali oddechový čas (bylo to v čase 49:41), abychom se z toho rychle vzpamatovali. Zrychlili jsme hru, začali více bojovat a tlačit se na soupeřovu polovinu. Na konci utkání jsme si opět dokázali, že hrát a bojovat umíme, ale bohužel pro nás ne celých 60 minut. Po gólech T. Šaldy, K. Dufka a L. Jemelky jsme zaslouženě dokázali alespoň vyrovnat na konečných 5:5 po 60 minutách. Následovalo prodloužení, které však o vítězi nerozhodlo. Při rozhodujících trestných stříleních však měly pevnější nervy hráči hostující Orlové.

Góly + asistence našeho týmu: J. Šincl – 1+2;  L. Jemelka – 2+0; T. Šalda - 1+1; K. Dufek – 1+0; T. Pudil – 0+1

Počet přesilovek: 2:5

Využití: 1:2

Počet střel na branku: 37:32

Sestava: P. Šenk, (A. Doušek) – M. Adámek, J. Šesták, M. Macho, S. Zámečník – K. Dufek, T. Šalda, Z. Marčon, L. Jemelka, J. Šincl, T. Pudil, D. Vaverka

Trenéři: L. Jemelka, M. Zmrzlý

FBC MARETECH ZŠ UNIČOV – FBC KOVO KM FRÝDEK-MÍSTEK 8:2 (2:2, 0:0,6:0)

Ani jeden tým sice nebyl v ideální sestavě, ale všichni věděli, že jde o hodně a podle toho také zápas vypadal. Dvě třetiny to byl taktický a vyrovnaný souboj. Osobní obrana hostí našim hráčům činila velké potíže, proto se nemohli moc prosadit. Jistá únava po včerejších těžkých zápasech byla na pohybu většiny hráčů znát. Ve 3. třetině jsme však byli znatelně pohyblivější a aktivnější, jinými slovy soupeř fyzicky odpadl. Nám se podařilo ve 47. minutě vstřelit třetí gól, tím se uklidnit a rozjet brankostroj, kterým jsme jednoznačně ovládli zbytek zápasu. Konečné skóre hovoří za vše. Díky 3. třetině nakonec jednoznačně zasloužená výhra.

Góly + asistence našeho týmu: J. Šincl – 3+1; T. Šalda - 1+3;  L. Jemelka – 2+1; K. Dufek – 2+1; Z. Marčon – 0+1; S. Zámečník – 0+1

Počet přesilovek: 3:2