Mladší žáci v Mikulovicích

30.11.2016 08:15

V sobotních ranních hodinách vyrazili mladší žáci k polským hranicím, a to do Mikulova u Jeseníku. Zde je čekal další turnaj. První utkání s domácím FBK Jeseník začalo později, neboť se čekalo na snižovače branek. To však nikterak naše hráče nerozhodilo, neboť střetnutí bylo naší jednoznačnou záležitostí.

V druhém duelu nás čekal ambiciózní FBC Lipník, který začal pěkně od podlahy, ale ve třetí minutě ho srazil v rozletu náš první gól. Od této chvíle jsme převzali iniciativu, o čemž hovořilo i poločasové skóre 3:0 pro naše černožluté barvy. Druhý poločas gólově otevřel M. Majda. V průběhu této desetiminutovky se ještě po pěkných kombinacích prosadilo duo L. Vachutka, L. Bazalka.

Třetí střetnutí se Šumperkem jsme velice pečlivě bránili a díky tomu M. Mencl neřešil tolik ošemetných situací jako na prvním turnaji v Šumperku se stejným soupeřem. Směrem dopředu se nám dařila kombinační hra, která vedla k celkové výhře.

Poslední utkání s p5erovem rozhodlo a vítězi turnaje. Celkem brzo jsme se dostali do vedení 3:1, ale Přerov ještě do poločasu vyrovnal. V druhé půli nám soupeř odskočil na rozdíl jedné branky. S blížícím se koncem utkání jsme do utkání nasadili ty nejzkušenější hráče. Vyrovnat se nakonec povedlo L. Bazalkovi. V konečném součtu nám remíza zajistila druhé místo.