Hodnocení mladších žáků

10.05.2010 10:38

Brankáři

F. Zbořil – jednička v brance, která nemá bohužel konkurenci. Jinak nevím… Skvělé zákroky střídá s něčím, co je zlý sen. Jako by se střel bál. Největší mínus? Většinou v brance sedí, než aby klečel.

O. Chovanec – chytal pouze jeden turnaj. Má obrovské rezervy v chytání, je zde vidět nedostatečný trénink. Je v něm však obrovský potenciál.

R. Fröml – špatná disciplína. Málo odehraného a odchytaného, ale bohužel asi nic dalšího už z této činnosti nebude.

Obránci

D. Hradil –  kluk, který má problém se střelbou, ale stále se chce zlepšovat. Velmi často bere trénink jako nutné zlo. Neodehrál příliš mnoho minut, ale vyloženě nezklamal. Uvidíme, co bude dál…

M. Hodulák – kovaný hokejista, který se zlepšoval turnaj po turnaji. Skvělý přehled vzadu, slabší přihrávka a střelba. Zlepšit fyzičku.

A. Skopal – někdy hraje až příliš do těla, podruhé nevýrazný, ale tak, že soupeř si z něho dělá „dobrý den“. Příliš často odpaluje míčky jako golfista na greenu, místo toho, aby je podržel nebo vyvezl z obranného pásma. Náladová primadona.

T. Dolák – zmatkař první extratřídy. Snaží se, ale jsou chvíle, kdy si splete strany a je šestým hráčem soupeře. Čas ukázal, že je více platný v útoku, tam toho méně zkazí, než v obraně.

D. Buřval – pomalu se vypracovává na největší oporu zadních řad. Občas příliš zbrklý, ale poslední turnaje odehrál ve stále větším stylu. Skvělý střelec. Více by prospěla tvrdší hra do těla.                     

Útočníci

D.Kipritidis – nejlepší, ale též nejproblematičtější hráč. Fotbal je priorita. Jeho nevymáchaná „huba“ už jeho i tým několikrát dostala do problémů. Příliš často drží míček a snaží se raději zakončit než přihrát na lépe postaveného spoluhráče.

V. Galetka – roste ve skvělého hráče a leadera týmu. Lepší se ve střelbě, v zápase maká nahoru, dolů. Ostatní by si měli z něho vzít příklad, jak v nasazení, tak v přístupu k tréninku.

M. Šinglovič –potřeboval by lepší florbalovou hůl. Ta nynější ho velmi limituje v zakončení. Při finální střelbě je občas až moc zbrklý a míček lítá „bůhvíkam“. Při napadání zbytečně naběhá „stovky“ metrů.

D. Krejčíř – věkem elév, ale hrou, přehledem v zakončení daleko lepší než někteří mladší žáci. Je v něm velká budoucnost, florbalem se skvěle baví. Výborný střelec a technik. Možná budoucí P. Havlíček v útoku…

H. Chlupová – na začátku sezóny nepříliš výrazná hráčka. Měla velké potíže přihrát a vystřelit či podržet míček. Postupem času došlo ke zlepšení, odměnou byly vstřelené branky. Potřebuje však na sobě ještě více pracovat. Občas jí chybí lepší čtení hry.

J. Výkruta –  snaží se, dře, ale bojuje více sám se sebou a s florbalkou. Chybí mu lepší přehled v zakončení. Šance byly, ale bohužel zůstaly nevyužity. Přihrávka přesná, ale šíleně pomalá. Snad to tréninkovou snahou překoná…

F. Kučera – bojovník, ale… Málo natrénováno. A to se projevilo v letošní sezóně. Špatná střelba a i přihrávky často mířily někam jinam, než on sám chtěl. Příliš toho neodehrál, neboť dává přednost fotbalu.

M. Geier – frajer, který naskočil na jediný turnaj. Byl přínosem, ale to je tak vše. Florbal hrát nebude.

J. Navrátil – je to podobné jako u M. Šingloviče. Slabší zakončení, zbrklost při hře. Zatím lepší šachista než florbalista. Měl by přidat v tréninkové píli. Potřebuje lepší florbalku.

J. Ošťádal – odehrál toho příliš málo. U něho je patrné, že florbal příliš často nehraje. Bojuje, ale přece něco tomu chybí…

V. Kučerák – naskočil do rozjetého vlaku. V lepší hře ho limituje jeho chování. Potřebuje zlepšit střelbu a přihrávku. Občas neví, kam se má na hřišti postavit.