Dorostenci si z Litovle odvážejí 6 bodů

27.02.2018 12:28

FBS Olomouc A – FBC ZŠ Uničov 1:11 (1:4,0:4,0:3)

Dorostenci se 11.2. představili v nedaleké Litovli. V prvním utkání proti nám vyrukoval rezervní tým FBS Olomouc B. Začátek utkání byl pro nás velmi příjemný. Nečekaná střela z dálky D. Šebesty byla tečována obráncem Olomouce, který změnil trajektorii míčku, jenž zapadl za záda překvapeného gólmana soupeře. V páté minutě se poprvé zaskvěl J. Jurkulák, jenž zvýšil na 2:0a o dvě minuty to byl tentýž hráč, jenž zvýšil náš náskok na rozdíl tří branek. Ukolébáni tímto náskokem jsme přenechali iniciativu soupeři, který ji v 10 minutě využil ke snížení 3:1. Naštěstí v téže minutě zvýšil A. Caletka přesnou střelou k tyči na 4:1 a stanovil tím skóre na úvodní třetiny. V prostřední periodě jsme v průběhu třetí minuty odskočili na rozdíl pěti branek, čímž jsme vlastně rozhodli celý zápas.

FBC ZŠ Uničov -FBC Lipník 26:0 (8:0, 12:0, 6:0)

Bohužel FBC Lipník celý zápas působil velmi odevzdaným dojmem, o čemž svědčí i celkové skóre zápasu.