Výsledky Mladší žáci Black

 
25. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Tornáda Lutín 8:1

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Mohelnice 2:1

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Droždín 10:0

FBC ZŠ Uničov Black - FbC Asper Šumperk Yellow 7:2

 

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Tornáda Lutín 8:1

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Mohelnice 2:1

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Droždín 10:0

FBC ZŠ Uničov Black - FbC Asper Šumperk Yellow 7:2



Více zde: https://fbcunicov.webnode.cz/
29. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBS Olomouc Rangers 15:3

FBC ZŠ Uničov Black - SK K2 Prostějov 11:4

FBC ZŠ Uničov Black - FbC Asper Šumperk Yellow 1:2

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Přerov Predátoři 2:2

 
22. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - Fbc Schwarz Šternberk 6:5

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Přerov Panteři 3:2

FBC ZŠ Uničov Black - FbC Asper Šumper Yellow 6:2

FBC ZŠ Uničov Black - FbC Asper Šumperk Black 6:1

 

1. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - SK K2 Prostějov 9:0

FBC ZŠ Uničov Black - FBC ZŠ Uničov Yellow 12:0

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Mohelnice 10:2

FBC ZŠ Uničov Black - Fbc Schwarz Šternberk 9:0

 

19. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Droždín 8:1

FBC ZŠ Uničov Black - FBS Olomouc Stars 3:0

FBC ZŠ Uničov Black - Fbc Blau Šternberk 5:4

FBC ZŠ Uničov Black - FBC TJ TATRAN LITOVEL 4:2

 

 

Výsledky Mladší žáci Yellow

 
33. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - T.J. Sokol Náklo 11:0

FBC ZŠ Uničov Yellow - SK K2 Prostějov 6:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS olomouc Rangers 6:2

FBC ZŠ Uničov Yellow - FbC Asper Šumperk Blue 3:2

 
30. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Blau Šternberk 1:3

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC TJ TATRAN LITOVEL  4:0

FBC ZŠ Uničov Yellow - T.J. Sokol Náklo 8:0

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Tornáda Lutín 7:2

23. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Droždín 10:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC TJ TATRAN LITOVEL 10:2

FBC ZŠ Uničov Yellow - T.J. Sokol Náklo 5:0

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Blau Šternberk 4:5

20. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS Olomouc Rangers 4:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Schwarz Šternberk  4:6

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Mohelnice 2:2

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Hranice 15:1

16. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FbC Asper Šumperk Yellow 2:10

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Schwarz Šternberk 1:7

FBC ZŠ Uničov Yellow - T.J. Sokol Náklo 16:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC ZŠ Uničov Black 4:14

14. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS Olomouc Rangers 2:3

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Hranice 3:9

FBC ZŠ Uničov Yellow - FbC Asper Šumperk Yellow 1:3

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Mohelnice 4:4

7. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FbC Asper Šumperk Blue 2:2

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Droždín 7:0

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Lipník 6:2

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Hranice 7:0

5. kolo

FBC ZŠ Uničov - FBC Droždín 10:2

FBC ZŠ Uničov - FBC Mohelnice 3:5

FBC ZŠ Uničov - FBC Přerov Panteři 4:7

FBC ZŠ Uničov - FBS Olomouc Stars

1. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Mohelnice 1:4

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC ZŠ Uničov Black 0:12

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Schwarz Šternberk 1:3

FBC ZŠ Uničov Yellow - SK K2 Prostějov 9:3