Výsledky Black

 

18. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBC TJ Tatran Litovel 7:3

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Mohelnice 8:4

FBC ZŠ Uničov Black - Fbc Scharzes Secco Šternberk 6:4

FBC ZŠ Uničov Black - FBC ZŠ Uničov Yellow 6:6

14. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Mohelnice 9:13

FBC ZŠ Uničov Black - SK K2 Sportcentrum Prostějov 7:6

FBC ZŠ Uničov Black - FBS Olomouc Sharks 11:4

FBC ZŠ Uničov Black - FBC ZŠ Uničov Yellow 1:8

12. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Spartak Přerov Tučňáci 6:5

FBC ZŠ Uničov Black - FBC TJ Tatran Litovel 5:2

FBC ZŠ Uničov Black - Fbc Blaues Secco Šternberk 4:1

FBC ZŠ Uničov Black - FBS Olomouc Tigers 5:3

11. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Spartak Přerov Kosatky 17:4

FBC ZŠ Uničov Black - FBS Olomouc Tigers 10:9

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Traweko Lipník 11:7

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Spartak Přerov Žraloci 8:9

6. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Mohelnice 4:12

FBC ZŠ Uničov Black - FBC Spartak Přerov Kosatky 10:6

FBC ZŠ Uničov Black - FBC TJ Tatran Litovel 7:4

FBC ZŠ Uničov Black - FBS Olomouc Sharks 9:3

1. kolo

FBC ZŠ Uničov Black - FBS Olomouc Tigers 5:4

FBC ZŠ Uničov Black - SK K2 Sportcentrum Prostějov 11:7

FBC ZŠ Uničov Black - FBS Olomouc Sharks 14:4

FBC ZŠ Uničov Black - FBC TJ Tatran Litovel 8:4

 

 

Výsledky Yellow

 

18. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Schwarzes Secco Šternberk 19:2

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC TJ Tatran Litovel 10:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Mohelnice 8:7

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC ZŠ Uničov Black 6:6

17. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC TJ Tatran Litovel 11:2

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Mohelnice 7:4

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Blaues Secco Šternberk 9:1

14. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS Olomouc Sharks 8:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Mohelnice 5:7

FBC ZŠ Uničov Yellow - SK K2 Sportcentrum Prostějov 6:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC ZŠ Uničov Black 8:1

 

10. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Schwarzes Secco Šternberk 6:0

FBC ZŠ Uničov Yellow - SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:3

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS Olomouc Sharks 18:7

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Mohelnice 9:5

8. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Mohelnice 6:8

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS Olomouc Tigers 10:5

FBC ZŠ Uničov Yellow - SK K2 Sportcentrum Prostějov 9:5

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Hranice 6:1

 

5. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Blaues Secco Šternberk 11:7

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS Olomouc Tigers 11:7

FBC ZŠ Uničov Yellow - Fbc Schwarzes Secco Šternberk 21:2

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Traweko Lipník 14:4

 

3. kolo

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS Spartak Přerov Tučňáci 11:8

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Spartak Přerov Kosatky 16:1

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBS Spartak Přerov Žraloci 15:4

FBC ZŠ Uničov Yellow - FBC Olomouc Sharks 14:5